Turundusteenused

Oriola ja Merck Sharp & Dohme (MSD) kirjutasid alla kokkuleppele ravimite turustamiseks ja jaotamiseks Baltimaades. Lepingu kohaselt hakkab Oriola tegelema inimeste jaoks mõeldud MSD retseptiravimite jaotamise ja turustamisega Eestis, Lätis ja Leedus. MSD toodete jaotamise ja turustamisega tegelev personal Eestis, Lätis ja Leedus asub tööle vastavalt Oriola, SIA Oriola Riga, AS Oriola ja UAB Oriola Vilnius ettevõtetes: Lätis alates 1. maist 2013 ning Eestis ja Leedus alates 9. maist 2013. Alates septembrist 2013. a. toimub MSD toodete jaotamine kõigis Baltimaades tsentraalselt Oriola Vilniuse laost. MSD vastutab jätkuvalt müügilubade ja tootearendusstrateegia eest, sealhulgas turulepääs, meditsiinilised küsimused ja kliinilised uuringud Baltimaades.

 

“MSD kokkuleppe sõlmimine on Oriola jaoks tähtis strateegiline samm, mis hoogustab oluliselt meie äritegevust Baltimaades. Meil on hea meel, et MSD meid usaldab ja oleme valmis pakkuma oma Baltimaade klientidele tõhusat logistikateenust ja teisi uuenduslikke teenuseid.” Pekka Ruokanen, Baltimaade piirkonna direktor.

 

“Kiiresti muutuv ärikeskkond nõuab meilt püsivalt head sooritust ning edasiarenemist. MSD otsib jätkuvalt viise äriliste võimaluste maksimaalseks rakendamiseks, nagu näiteks strateegilise liidu sõlmimine kolmanda osapoolega, mis aitab meil tähelepanu koondada ja tagab suurema paindlikkuse. Meil on hea meel teatada, et Oriola on meie hinnatud partner ja jääme huviga edukat koostööd ootama,” ütleb Ilpo Tolonen, MSD asepresident ja tegevdirektor Soomes ja Baltimaades.

 

MSD – Ole terve

MSD on ülemaailmne tervishoiuteenuste liider, kelle tegevuse eesmärk on aidata kaasa tervise hoidmisele kogu maailmas. Ameerika Ühendriikides ja Kanadas on MSD tuntud Merck nime all.  Meie ettevõte pakub uuenduslikke tervishoiulahendusi ja retseptiravimeid, vaktsiine, bioloogilisi ravimeid, tarbekaupu ja veterinaarravimeid rohkem kui 140 riigis. Meie pühendumist tervishoiuteenuste kättesaadavuse suurendamisele näitab ka osalus ulatusliku mõjuga poliitikates, programmides ja partnerlustes. Täpsema teabe saamiseks külastage firma kodulehte www.msd.com või võtke ühendust Twitteri, Facebooki ja YouTube’i kaudu.

 

 

 

Oriola – ravimitööstuse eelistatud partner

Oriola visioon on olla ravimitööstuse eelistatud partner. Oriola pakub tõhusat logistikateenust ja teisi uuenduslikke teenuseid Baltimaades. SIA Oriola Riga, AS Oriola Estonia ja UAB Oriola Vilnius on Soome ettevõtte Oriola Oy tütarettevõtted, Oriola Oy kuulub Oriola-KD kontserni. Oriola-KD kontsern on juhtiv ravimite jae- ja hulgimüügi ettevõte Soomes, Rootsis, Venemaal ja Baltimaades. 2012. aastal oli Oriola-KD müügi netokäive 2,5 miljardit eurot ning ettevõttes töötas 4856 töötajat. For more information, visit www.oriola-kd.com, www.oriola.lt, www.oriola.lv, www.oriola.ee.