Teenus koju

Meil on rohkem kui kümne aasta teadmised ja kogemused erinevate meditsiinitoodete patsientidele koju kättetoimetamise korraldamises ja teostamises. Otsetarned patsientidele on vajalikud inimeste jaoks, kes põevad kroonilisi haigusi ning vajavad korrapärast ravi ning kõrgekvaliteedilist hooldust võimalikult kulutõhusal viisil.
Me töötame käsikäes arstidega, kes patsiendi jaoks kõige tõhusama ravi määravad. Me suhtleme patsientidega, et kooskõlastada oma tarnetegevust. Meil on häid kogemusi vajalike ravimite patsientidele koju kättetoimetamise osas, näiteks krooniliste neeruhaigustega patsiente varustame me sellisel viisil dialüsaatidega, tänu millele on võimalik saada ravis parimaid tulemusi, kasutada ressursse võimalikult tõhusalt ning saavutada patsientide pidev rahulolu.
Samal viisil osutame me koju kättetoimetamise teenust ainevahetushaigust fenüülketonuuriat põdevatele patsientidele, kes ei suuda omastada valkusid ning peavad seetõttu kogu oma elu jooksul väga ranget eridieeti järgima.