Ettevõttest

Oriola OY kuulub farmaatsiatoodete juhtivate turustajate hulka, kes tegutseb Soomes, Rootsis, Eestis, Lätis ja Leedus. Ettevõte on rohkem kui sada aastat kujundanud oma rolli heaolu- ja tervishoiuvaldkonnas. Meie partneriteks on farmaatsiaettevõtted, apteegid, haiglad, veterinaarid, esmatarbekaupu müüvad kauplused, tervisepoed ja tervishoiuasutused.

Oriola logistikaalane pädevus on leidnud tunnustust: 2010. aastal saime me logistikaettevõtte aastaauhinna. Meie tugevateks külgedeks on kliendikesksus, kvaliteet, innovatiivsus ja heade kutseoskustega töötajad. Meie tarnijateks on kümned farmaatsiaettevõtted, sealhulgas AstraZeneca, Boehringer-Ingelheim, Janssen-Cilag, MSD, Novo Nordisk, Orion Pharma ja Roche.

 

Oriola – Oriola-KD kontserni liige

 

Oriola kuulub Oriola-KD kontserni, mis on juhtiv ravimite jae- ja hulgimüügifirma Põhja-Euroopas. Oriola-KD kontserni tegevus on viimastel aastatel kasvanud ja laienenud ning praegu keskendub ettevõte oma strateegiat järgides ravimite jae- ja hulgimüügile. Oriola-KD tegutseb usaldusväärselt ja tõhusalt, olles sillaks ravimitootjate ja tarbijate vahel.

 

2013. aastal oli Oriola-KD müügi netokäive 2,6 miljardit eurot ning kontsernil 5256 töötajat.