Ettevõttest

Oriola-KD kontsern

Oriola-KD strateegiline eesmärk on olla juhtiv ettevõte ravimilogistika ning tervishoiuala tarvikute ja seadmete valdkonnas Soomes ja Rootsis ning areneda valikuliselt Balti riikides.
Oriola-KD kontsern loodi Orion Oyj jagunemise tulemusel 1.7.2006, täiendavalt noteeriti ettevõte Helsingi börsil alates 03.07.2006. Oriola-KD moodustavad Soomes asuv ettevõte Oriola OY, nende tütarettevõtted Rootsis ja Balti riikides.  Oriola-KD Oyj aktsiate avalikku müüki alustati Helsingi börsil 3.7.2006.

 

AS Oriola

kuulub Oriola-KD kontserni, mis tegeleb ravimite logistika-, hulgimüügi- ja apteegiteenuse pakkumisega ning on juhtiv ettevõte tervishoiualal. AS Oriola on Eesti turul aktiivne ravimihulgimüügifirma ning sarnaselt emaettevõttele pakub laia tootevalikut tervishoiuala professionaalsetele klientidele.
 

 

Oriola Eestis

Ettevõte alustas tegevust ravimite alal 1992 aastal. AS Oriola esindab Eesti turul konsuumertoodete mitmeid tuntud kaubamärke, näiteks Blistex, Lysi, Salus, Femisoija, Pansool ja mitmed teised.
Edu aluseks on olnud head partnerlussuhted Eesti tervishoiuturul ning pidev paindlike lahenduste väljatöötamine, et paremini rahuldada klientide vajadusi. Bureau Veritas Certification poolt on väljastatud AS-le Oriola ISO 9001:2008 standardi vastavussertifikaat nr. EST99914A, mis hõlmab ravimite ja tervisekaupade hulgimüüki ja logistikat. Sertifikaadi kehtivusaeg on 11.märts 2017.

AS Oriola aktsiakapital on 1 miljon eurot.

AS Oriola juhatuse liikmed on Pekka Ruokanen, Petter Sandström ja Taavo Kivistik.